Oválná žardiniéra ve stylu art deco
sklo čiré, fazetovaný tvar, fazety matované, černě lazurované a broušené, Nový Bor, pravděpodobně rafinérie Karel Palda, 30. léta 20. století, výška 11 cm, délka 27 cm, nepatrně poškozené hrany (Zí)
25.11.2017 - 14:00
CZK 5.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.500,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |