Velká váza ve tvaru rohu hojnosti
sklo čiré, podjímané rozalínem, válcová, fazetovaná základna, vyjímatelná váza ve tvaru rohu hojnosti, bohatě zlaceno, motiv rozvilin, Čechy, pravděpodobně Harrachovské sklárny, kolem 1860, výška 46 cm, lehce restaurované zlacení (Zí)
Lit.: Mergl J., Z Nového Světa do celého světa, Praha 2012, str. 197 - uveden nástolec obdobného výtvarného pojetí
25.11.2017 - 14:00
CZK 45.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |