Čís. položky 549

Velká váza ve tvaru rohu hojnosti

sklo čiré, podjímané rozalínem, válcová, fazetovaná základna, vyjímatelná váza ve tvaru rohu hojnosti, bohatě zlaceno, motiv rozvilin, Čechy, pravděpodobně Harrachovské sklárny, kolem 1860, výška 46 cm, lehce restaurované zlacení (Zí)

Lit.: Mergl J., Z Nového Světa do celého světa, Praha 2012, str. 197 - uveden nástolec obdobného výtvarného pojetí

25.11.2017 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 45.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 25.11.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40
Prohlídka: 18.11. - 25.11.2017

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.