Biedermeierový koflík se světcem
porcelán, zvonovitý tvar, převýšené zlacené ucho, na plášti pestře malovaný obdélný medailon s motivem světce s kopím a knihou, Slavkov, vtlačená značka, vtlačená datace (1)832, výška 12 cm, lehce restaurovaná horní hrana (Zí)
25.11.2017 - 14:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |