Obří fajfka
porcelán, dva díly, celý povrch zdoben pestrou malbou ovoce, stříbrná montáž, 750/1000, RU punc 1866 - 1921, Čechy, 2. pol. 19. století, celková výška 34 cm, malba lehce poškozená (Zí)
25.11.2017 - 14:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Obří fajfka
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |