Secesní vázička
keramika, tmavě modrá, irisovaná glazura, jemně zlacená, plastický dekor úponků vinné révy, Amphora, Teplice, tištěná značka, poč. 20. století, výška 21 cm (Zí)
25.11.2017 - 14:00
CZK 13.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 9.000,-
Secesní vázička
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |