Zoubek Olbram Praha 1926 - 2017 Praha)
Adam, Eva a had, cín, zlaceno, sign. O. Zoubek, výška 41,5 až 44,5 cm (Zí)
25.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 200.000,-
CZK 200.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 100.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |
Položky z jiných aukcí
- "Eurovorläufer"/Doppelwährung en- Münzen und Medaillen (67 Stk. meist AR in Lindnerladen sortiert)
- Poststück - Österr. - 5 kr. - Ganzsachen - Umschlag rekommandiert,
- Korallencollier
- K. k. Landwehr-Gebirgstruppe: Figurine eines k. k. Landes-, Kaiser- oder Gebirgsschützen,
- K. u. k. Armee 1. Weltkrieg: Konvolut von 12 großformatigen Farbdrucken,