Panna Maria s Ježíškem
dřevo, řezané, pestře polychromované a zlacené, Rakousko?, konec 19. století, výška 95 cm, lehce poškozená koruna, prsty a polychromie, vsazeno do dobové skříně o rozměrech 122 x 58 x 40 cm (Zí)
Přiloženo vývozní povolení
25.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 17.000,-
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Panna Maria s Ježíškem
Přiloženo vývozní povolení
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |