Panna Maria králická
malba a zlacení na plátně, dřevěný, řezaný a zlacený kryt imitující kov, nepůvodně přetřený rám, Čechy, 1. pol. 19. století, celkové rozměry 27,5 x 22 cm (Zí)
Přiloženo vývozní povolení
25.11.2017 - 14:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Panna Maria králická
Přiloženo vývozní povolení
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |