Immaculata
dřevo, pestře polychromované a zlacené, Čechy nebo Rakousko, 3. třetina 18. století, výška 25 cm (Zí)
Přiloženo vývozní povolení
25.11.2017 - 14:00
CZK 14.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 9.000,-
Immaculata
Přiloženo vývozní povolení
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |