Ležící Máří Magdaléna
dřevo, řezané, pestře polychromované, Čechy, 18. století, 104 x 39 x 29 cm, původní, poškozená patina (Zí)
Návrh na Kulturní památku
25.11.2017 - 14:00
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-
Ležící Máří Magdaléna
Návrh na Kulturní památku
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |