Vítězný Kristus
dřevo, řezané, pestře polychromované, Čechy, 2. pol. 18. století, výška 66 cm, poškozená polychromie, chybí prapor (Zí)
Návrh na Kulturní památku
25.11.2017 - 14:00
CZK 28.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Vítězný Kristus
Návrh na Kulturní památku
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |