Svatý biskup
dřevo dubové, řezané, pestře polychromované, pravděpodobně Slezsko 16. století, výška 51 cm, poškozená nepůvodní polychromie, chybí pravá ruka (Zí)
Přiloženo vývozní povolení
25.11.2017 - 14:00
CZK 26.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Svatý biskup
Přiloženo vývozní povolení
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |