Mžyk Josef (Vídeň 1944)
Diana, signováno a datováno vpravo dole tužkou Mžyk Josef 1992, vlevo dole číslováno tužkou 39/127, serigrafie/papír, 65 x 87,5 cm (Šm)
25.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 7.000,-
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Mžyk Josef (Vídeň 1944)
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |