Künstler um 1800
Betende Madonna, Öl auf Jutte, 58 x 48 cm. restauriert doubliert, gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
13.01.2016 - 16:05
- Vyvolávací cena:
Künstler um 1800
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 13.01.2016 - 16:05 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 30.12. - 13.01.2016 |