Werner Augustiner *
(Graz 1922-1986) Ansicht eines Dorfes in hügeliger Landschaft, Mischtechnik auf Papier, signiert Augustiner 66, 31 x 38 cm. in Passep. gerahmt verglast
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
13.01.2016 - 16:21
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Werner Augustiner *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 13.01.2016 - 16:21 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 30.12. - 13.01.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 380,- -
Werner Augustiner *, 2 Bilder:
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena:
EUR 130,-