Sychra Vladimír (Praha 1903 - 1963 Praha)
Společnost u stolu, signováno a datováno vlevo dole tužkou V. Sychra 1956, pastel/papír, 34 x 40 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 4.000,-
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |