Orlik Emil (Praha 1870 - 1932 Berlín)
Portét muže, signováno a datováno vpravo dole tužkou Orlik 1910, suchá jehla/papír fixovaný na kartonu, 24,5 x 21 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |