Preisler Jan (Popovice u Berouna 1872 - 1918 Praha)
Městský motiv, datováno vpravo dole 25. III. 902, vpravo dole označeno pozůstalostním razítkem "Z pozůstalosti prof. Jana Preislera, tužka/papír fixovaný na kartonu, 29,5 x 21 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 6.000,-
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |