Rahl Carl (Vídeň 1812 - 1865 Vídeň)
Portrét mladého muže, signováno vpravo dole C. Rahl, kombinovaná technika/papír, ovál 51 x 38,5 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |