Mařák Julius - připsáno (1832 - 1899)
Dub v Prateru, označeno vlevo dole tužkou Prater 1863 21/10 Mařak, tužka/papír fixovaný na kartonu, 48 x 32 cm (výřez pasparty), poškozeno, pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 10.000,-
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |