Postl Karel (Bechyně 1769 - 1818 Praha)
Der Michael´s Platz, značeno ve štočku vpravo dole C. Postl, vydala Artaria Vídeň (pozdější edice), kolorovaný lept/papír, 32,5 x 41 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 9.500,-
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |