Středoevropský malíř 2. poloviny 18. století
Italská krajina s ruinami, nesignováno, kombinovaná technika/papír, 35 x 46 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |