Pravděpodobně mnichovský malíř 4. čtvrtiny 19. století
Krajina s poutníky, signováno vpravo dole nečitelně, olej/plátno, 51 x 75 cm, poškozený rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 15.000,-
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |