Deri Kálmán (1859 - 1940)
Při rozhovoru, signováno a popsáno vpravo dole Deri K. München, olej/plátno, 73,5 x 59,5 cm, poškozený rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
CZK 80.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 55.000,-
Deri Kálmán (1859 - 1940)
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |