Philippot Karl Ludwig (Champagne 1801-1859 Český Krumlov)
Jan Adolf II. ze Schwarzenbergu, signováno a datováno vpravo dole H. Philippot pinx. 1852, olej/plátno, 91 x 73,5 cm, rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 130.000,-
CZK 100.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 70.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |