Wolfgang Hutter *
(Wien 1928-2014) "Nixe", rechts unten signiert und datiert Hutter (19)78, Radierung in Farbe, nummeriert XXVII/XL, Passepartoutausschnitt ca. 22 x 28 cm, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
20.01.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 280,-
- Vyvolávací cena:
Wolfgang Hutter *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 20.01.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 14.01. - 20.01.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena: