Schlabitz Adolf (1854 - 1943)
Na zámeckém dvoře, signováno vlevo dole Schlabitz, nečitelně datováno, olej/plátno fixované na kartonu, 31,5 x 17,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Schlabitz Adolf (1854 - 1943)
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |