Maler um 1900
"Kircheninterieur", Mischtechnik auf Papier, ca. 13 x 16 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
20.01.2016 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Maler um 1900
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 20.01.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 14.01. - 20.01.2016 |