Karl Mayrhofer*
(Spital am Pyhrn 1935 geb.)zugeschrieben "Winterlandschaft", Aquarell auf Papier, ca. 49 x 69 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
20.01.2016 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Karl Mayrhofer*
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 20.01.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 14.01. - 20.01.2016 |
Položky z jiných aukcí
- Drei Hl. Evangelisten, Alpenländisch, 19. Jahrhundert
- Moderner Anhänger
- gestempelt/*/** - Partie Dänemark ab ca. 1851,