Středoevropský malíř 2. poloviny 19. století
Malý prodavač, vpravo dole nečitelné zbytky signatury, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 97 x 77 cm, rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 34.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |