Pravděpodobně německý malíř 1. poloviny 19. století
Podobizna mladého muže, nesignováno, olej/plech, ovál 13,5 x 10,5 cm, sklo, poškozená malba a rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |