Dyck Anthonis van - napodobitel (1599 - 1641)
Rinaldo a Armida, nesignováno, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 167,5 x 140,5 cm, v minulosti restaurováno s retušemi, lehce poškozený rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
CZK 240.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 160.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |