Francesco Bassano - napodobitel (1549 - 1592)
Kristus u Marie a Marty, nesignováno, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 31 x 52 cm, rám (Šm)
Přiloženo vývozní povolení
25.11.2017 - 14:00
CZK 100.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 75.000,-
Přiloženo vývozní povolení
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |