Zuccarelli Francesco - následovník (1702 - 1788)
Krajina s antickými ruinami, nesignováno, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 25 x 40 cm, v minulosti restaurováno s retušemi, rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |