Brillantdamenring
Weißgold 585, ein Altschliffbrillant ca. 0,40 ct, RW 59, 9,2 g øG9
Expert: Sabine Höller
Sabine Höller
+43-316-831 780
s.hoeller@dorotheum.at
18.01.2016 - 14:09
- Vyvolávací cena:
Brillantdamenring
Expert: Sabine Höller
Sabine Höller
+43-316-831 780
s.hoeller@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 18.01.2016 - 14:09 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 11.01. - 15.01.2016 |