Dou Gerrit - následovník (1613 - 1675)
Před krbem, nesignováno, olej/dřevo, 12 x 14 cm, lehe poškozená malba, rám (Šm)
Protějšek k předcházející položce
25.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 20.000,-
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |