Robert Lehner *
(Salzburg 1950 geb.) "Pyramiden", signiert, datiert R Lehner 90, Mischtechnik auf Karton, Bildausschnitt 58 x 73 cm, unter Plexiglas, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
18.01.2016 - 14:41
- Vyvolávací cena:
Robert Lehner *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 18.01.2016 - 14:41 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 11.01. - 15.01.2016 |