Millitz Jan Michael - připsáno (1725 - 1779)
Portrét hraběnky Marie Renaty Kinské, roz. Trauttsmandorff, na zadní straně popsáno M. Millitz pinxit., olej/plátno, 55,5 x 43,5 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 30.000,-
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |