Holandský malíř 1. poloviny 17. století
Portrét muže, nesignováno, vpravo uprostřed popsáno A.tatis 47 An. 1634, olej/dřevo, 69,5 x 53,5 cm, prasklá deska, rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
CZK 100.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 70.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |