Brillantsolitärring
Gold 585, 1 Altschliffbrillant ca. 0,40 ct, RW 55, 5,4 g øG5
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
gerhard.haselwander@dorotheum.at
18.01.2016 - 15:17
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Brillantsolitärring
Expert: Gerhard Haselwander
Gerhard Haselwander
+43-316-829480
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 18.01.2016 - 15:17 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 11.01. - 15.01.2016 |