Rakouský malíř 1. třetiny 20. století
Při rozhovoru, nesignováno, olej/plátno fixované na kartonu, 39,5 x 51,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
CZK 36.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |
Položky z jiných aukcí
- 1 loser Brillant 0,54 ct, F-G/VVS
- Österreich (2 Stk. AR)
- Brillant Saphir Ohrschrauben