Krychevsky Mykola Vasylovych (1898 - 1961)
Dívka s panenkou, signováno, datováno a popsáno vpravo nahoře MKryčevsky 1931 Paris, olej/plátno, 65 x 54 cm, lehce poškozený rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
CZK 45.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |