Obrovský Jakub (Bystrc 1882 - 1949 Praha)
Odpočívající dámy, signováno a datováno dole uprostřed J. Obrovský 912 (?), olej/plátno, 41 x 55,5 cm, poškozený rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
CZK 75.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 50.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |