Vaculka Vladislav (Jarošov 1914 - 1977 Uherské Hradiště)
Hlava dívky, signováno a datováno na zadní straně Vaculka 46, olej/dřevo, 33 x 23 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |