Hlinomaz Josef (Praha 1914 - 1978 Split)
Krajina s domkem, signováno a datováno vpravo dole Hlinomaz 44, olej/plátno, 39 x 49,5 cm, rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 60.000,-
CZK 90.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 60.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |