Špála Václav (Žlunice 1885 - 1946 Praha)
Hrad Kost od jihu, signováno a datováno vpravo dole V. Špála 39, na napínacím rámu číslo autorova soupisu ((1223.)), olej/plátno, 46 x 54 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
Obraz je uveden v autorově soupisu díla pod číslem 1223
25.11.2017 - 14:00
CZK 1.500.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 1.100.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |