Zamazal - Veris Jaroslav (Vsetín 1900 - 1983 Praha)
Zátiší s ovocem, signováno vpravo dole Veris, olej/karton, 24 x 69 cm, poškozený rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |