Diblík František Xaver (Nalžovice 1887 - 1955 Praha)
Letící kachny, signováno a datováno vpravo dole F. X. Diblík 1939, olej/plátno, 50,5 x 66 cm, rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |