Vukovič Svetislav (Vršac 1901 - 1978 Bělehrad)
Mostar, signováno a datováno vlevo dole S. Vukovič 1937, olej/plátno, 100 x 120 cm, poškozený rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 40.000,-
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |