Líbal František (Veselí nad Lužnicí 1896 - 1974 Praha)
Pohled na Klárov (Malostranské střechy), signováno a datováno vpravo dole Líbal 1916, olej/plátno, 60 x 117 cm, rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 36.000,-
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 28.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |